Ви такого ще не бачили! Дивовижні фото кумедних песиків.

кумедний песик

Кумедні песики: Американський фотограф робить знімки собак в моменти коли вони обтрушуються

Що є милішим за цуценят? Це цуценята, сфотографовані із використанням повільної зйомки (slow motion)! Фотограф Карлі Девідсон робить захоплюючи знімки маленьких песиків в момент коли вони обтрушуються для своєї нової фотокниги “Shake Puppies“.

Кричіть від радощів! Карлі зробила так, щоб наші серця розтанули, поглянувши на її нові роботи.
Альбом вийшов в світ 28 жовтня 2014 року, його колекція налічує понад 60 цуценят, які обтрушують свою шерсть найдивовижнішим чином. Фотографування маленьких пухнастиків в самий розпал обтрушення викрило найнеймовірніші кадри та чудові експресії, які неможливо побачити звичайним поглядом.

Carli Davidson Pet Photography

Він ще не бачить, але цей 8-тижневий шарпей, на ім’я Хмаринка, струшує з себе краплі води й, водночас, крутить своєю шкірою.

Carli Davidson Pet Photography

Цей молодий померанський шпіц знає що таке справжній струс. Після успіху своєї першої фотокниги “Shake,” Карлі Девідсон змогла створити другу книгу, під назвою “Shake Puppies”, яка перевершила всі можливі виміри чарівності.


Carli Davidson Pet Photography

Як людина, яка обожнює тварин, Карлі надихає своїх читачів та шанувальників рятувати тварин з місцевих притулків, особливо коли ці люди шукають на маленького компаньйона. Цуценята, зображені на її знімках, були врятовані або були надані власниками тварин — оскільки Карлі відмовляється працювати з розплідниками які зазвичай не дотримуються жодної етики.

Carli Davidson Pet Photography

Цуценята обтрушуються настільки швидко, що ніхто й не міг здогадатися, що їх очі також рухаються навколо.

Carli Davidson Pet Photography

Погляд переляку, або навіть здивування, був схоплений Карлі в момент коли маленький боксер Піт Мікс намагається висохнути. Ці веселі фото були вперше опубліковані на її вебсайті ще в 2011 році, що привернуло світову увагу.


Carli Davidson Pet Photography

На фотографії такого жанру Карлі надихнула її власна собака, фото якої вона зробила в 2011 році. Після того, як Карлі показала кадри зі свого альбому “Shake” своїм друзям, й побачивши їх реакцію, вона зрозуміла, що новий альбом в цьому ж дусі, яким став “Shake Puppies” стане справжнім успіхом.

Carli Davidson Pet Photography

Це фото варто тисячі слів! Фотографування собак в самий розпал процесу обтрушення перетворилося для Карлі на ціле мистецтво. Вона точно знає коли наступає той, самий найдивовижніший момент.

Carli Davidson Pet Photography

Він такий маленький, але як сильно струшується, що цей маленький пітбуль може впасти.

Carli Davidson Pet Photography

Карлі поєднала в собі палке захоплення фотографією та любителя тварин, і вуаля… новий альбом “Shake Puppies” побачив світ!

Carli Davidson Pet Photography

Зростаючи, Карлі завжди була оточена тваринами і вважала їх частиною своєї родини. Вона так багато навчилася щодо життя тварин, що регулярно присвячує багато часу на волонтерство в різних притулках для домашніх тварин.


Carli Davidson Pet Photography

І що робить це цуценя? Струшуй все, малий…

Carli Davidson Pet Photography

У цього малюка вуха ніколи не висять…

Shake Puppies-4Dachshund

… він просто може зав’язати їх у вузол.

Shake Puppies-3Dachshund

Обкладинка книги “Shake Puppies” говорить сама за себе. Якщо хтось, хоча би раз побачить це фото, то чи не захоче він побачити решту?

Carli Davidson Pet Photography

Фотограф Карлі Девідсон позує зі своїми дивовижними моделями.
Колись вона працювала в зоопарку в Орегоні, тварини завжди надихали її розповідати їхні історії, бо вони цього не можуть. За допомогою фотографії, як вважає Карлі, вона може виступати в ролі візуального перекладача.

Carli Davidson Pet PhotographyЗа матеріалами журналу NY Daily News
Використано зображення з сайту фотографа Carli Davidson


Схожі статті

Коментарі