Зоомагазин Shop4Pets пропонує знижки всім благодійникам, які б хотіли придбати зоотовари для притулків

зоомагазин shop4pets

Увага, всім бажаючим допомогти притулкам для домашніх тварин!

Зоомагазин Shop4Pets (зоомагазин П’яточки на Позняках) пропонує спеціальні ціни на весь асортимент товарів для домашніх тварин. У вас є можливість надати допомогу безпритульним котикам та песикам, що мешкають в Києві. Вашу допомогу ми передамо до будь-якого притулку, який ви оберете. Якщо ви просто бажаєте допомогти, то ваші кошти чи товари будуть передані невеликому приватному притулку для тварин GAIA (сторінка притулку Gaia).

Для всіх охочих надати допомогу безхатнім тваринам зоомагазин Shop4Pets пропонує спеціальні знижки:
на корми та ласощі від 7 до 15% (в залежності від марки та обсягу);
на аксесуари (спальні місця, переноски, амуніція, тощо) від 10 до 20%;
на ветпрепарати від 10 до 20%.
(велике прохання, уточнюйте ціни у менеджерів зоомагазину, оскільки є багато коливань й ціни все ще продовжують зростати)


Також, ви просто можете надсилати невеличкі кошти на допомогу притулкам за допомогою спеціальної кнопки в лівому верхньому кутку сайту (з надписом БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА). Просто натискаєте на кнопку, вводите бажану суму коштів та здійснюєте оплату будь-якою банківською карткою.

Якщо ви здійснили переказ за допомогою кнопки БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА, велике прохання сповістити адміністратора сайту wiki4pets. В повідомленні зазначайте ваше ім’я, суму та дату переказу.

Також, якщо ви робите замовлення на сайті зоомагазину для себе, то кожному покупцеві нараховується спеціальний бонус, який ви можете використовувати для часткової сплати вартості своїх замовлень. Детальні умови використання таких бонусів зазначені на сторінці Дисконтна програма в розділі Бали за лояльність. Ці бонусні бали ви можете передати на користь притулку для домашніх тварин. Просто напишіть про це в коментарі до замовлення.

Ми, персонал зоомагазину Shop4Pets та особливо звірятка будуть вам безмежно вдячні!

За будь-якими питаннями можете звертатись безпосередньо до нас (форма зв’язку). Сайт зоомагазину: shop4pets.com.ua

Пропозиція діятиме на постійній основі, отже ви завжди можете звертатись з бажанням допомогти безпритульним тваринам!


Схожі статті

Коментарі