Іграшки для дегу. Що обрати для гри та активностей?

Іграшки для дегу

Дегу (чилійські білки, octogon degus) стають все менш екзотичними в наших родинах. Багато з цих маленьких пухнастиків стають домашніми улюбленцями тих, что хоче ручне звірятко, цікаве для спостерігання, з яким можна грати та спілкуватись. А враховуючи факт їх гіпоалергенності, вибір таких гризунів стає більш очевидним.

Питання вибору клітки для гризунів та дегу ми вже обговорювали раніше. Тепер давайте поговоримо про те, з чим можуть гратися дегу? Які іграшки та предмети варто класти їм в клітку.

Для підтримання активності ваших дегу якнайкраще підійдуть будь-які предмети з дерева або навіть просто гілки. Головне, щоб це була не хвойна деревина, а фруктова чи інша, яка не містить смол. З метою попередження будь-яких негативних наслідків, просушувати гілки. До того ж, рекомендується обдавати гілки кропом або прогрівати в духовці. Це спрямовано на знищення грибків та паразитів, які можуть жити в корі чи деревині.

Перелік видів деревини, яка підходить дегу, ви можете знайти на нашому сайті.

Дерев’яні іграшки для дегу:

Першим і найбільш очевидним варіантом іграшок з деревини будуть дерев’яні будиночки для гризунів. В них вони можуть жити, грати, а також гризти їх.

Далі, можна поставити в клітку місточки або палочки. Це також буде цікавою забавкою та тренажером для зубів. Сюди можна віднести й драбинки (можна купувати ті, що призначені для птахів).

Ви також можете зробити чудові іграшки самостійно. Оберіть гарні гілочки та покладіть їх у клітку. Це буде і акробатичним інструментом, і місцем для сидіння, і тренажером для зубів, і іграшкою після того, як ваші дегу відгризатимуть від них шматочки.


Можна напиляти гілку на бруски. Ваші дегу неодмінно це оцінять. З цими пеньками чи брусками вони зможуть грати, щось з них будувати, тощо. Головне, проявляти свою фантазію.

Увага! Не допускається використання ДСП, ДВП та подібних дерев’яних виробів. В них містяться клеї, які можуть мати шкідливий вплив на здоров’я дегу.

дерев'яні іграшки для дегу

Іграшки та предмети зі шкіри, хутра чи плюшу

Ще одним нестандартним варіантом зробити життя дегу ще цікавішим є вироби з натурального чи штучного хутра. Як би не здавалося б це дивно, дегу дуже полюбляють робити з хутра свої гнізда, ліжка для сну, предмети для забавок та гри, або просто щось майструвати.

Тільки слідкуйте, щоб такі предмети використовувались “за призначенням”, а не просто для точіння зубів.

Ваші дегу будуть загортатись в хутряні лоскутки. За цим також надзвичайно цікаво спостерігати.

В зоомагазинах навіть продаються спеціальні ліжечка та гнізда зі штучного хутра для гризунів. І якщо поєднати дерев’яні іграшки та такі шматки хутра, то дегу зможуть побудувати з дерева постамент та поставити своє гніздо зверху. І це не жарт, перевірено на власному досвіді )))


Схожі статті

Коментарі