Адвантейдж® – ефективна допомога проти бліх


Як зрозуміти, що в улюбленця є блохи: 5 ознак паразитування бліх

Блохи – це не лише негігієнічно, а й небезпечно для здоров’я. Зокрема тому, що ці кровожерливі створіння можуть переносити багато захворювань, наприклад: личинок огіркового ціп’яка, каліцивіроз, мікоплазмоз, бартонельоз, рикетсіоз.

Важко точно сказати, чи є в улюбленця блохи, чи ні. А все тому що більшість часу блохи знаходяться не на тварині.

Зверніть увагу на 5 ознак, які вказують на паразитування бліх:

1. Зміни поведінки. Укуси бліх болісні і через фізичний дискомфорт улюбленці розчісують різні ділянки тіла, трясуть головою та проявляють неспокій.
2. Надмірне вилизування. Тварини вилизують себе не лише задля чистоти, але також і з метою заспокоєння. Часто під час вилизування хвостаті заковтують бліх – саме таким чином відбувається зараження доволі популярним гельмінтом, котрий в народі називають огірковим ціп’яком.
3. Анемія. Живлення кров’ю – основа життєдіяльності бліх, їх шлунок може розтягуватися до неймовірних розмірів. Тривалість 1-го живлення становить близько 25 хвилин.1 Тому блідість ясен, зниження апетиту, слабкість – опосередковано вказують на появу анемії.
4. Випорожнення бліх. Те, чим живляться блохи, виходить назовні у вигляді темних крупинок, що залишають криваві плями на мокрому папері. Блошині випорожнення Ви можете спостерігати у своїй оселі будь-де, наприклад у місцях, де улюбленець відпочиває, та навіть у власному ліжку.
5. Випадіння шерсті та ознаки укусу. Для живлення кров’ю блохи прорізають шкіру улюбленця своїми щелепами. Слина бліх містить близько 15-ти алергічних компонентів, тому в місці укусу виникає подразнення.2 Самі місця укусу мають вигляд червоних крапочок, згодом шкіра покривається кірочками, а шерсть випадає.

Advantage для котів

Бажаєте позбутися непроханих гостей якнайшвидше? Тоді Адвантейдж® для котів або Адвантікс® для собак – саме для Вашого улюбленця. Діюча речовина, що входить до даних препаратів здатна зупинити укуси бліх уже за 3-5 хвилин.3 Перевірено!

Регулярний моніторинг чутливості бліх до діючої речовини препарату Адвантейдж® не виявив у бліх ознак звикання.4 А значить засіб був і залишається високодієвим, безумовно, це вагомий аргумент для власників при виборі засобу захисту.

Бережіть своїх пухнастиків, обирайте правильні препарати та будьте здоровими!

1 – Michael K. Rust, The Biology and Ecology of Cat Fleas and Advancements in Their Pest Management.
2 – А.В . Ліпін, А.В.Санін, Е.В.Зінченко. Ветеринарний довідник Традиційні та нетрадиційні методи лікування кішок, 2002. Блохи: найбільш поширені ектопаразити – Медична Бібліотека (medbib.in.ua) http://medbib.in.ua/blohi.html
3 – Mehlhorn H Compendium on continuing education for the practicing veterinarian
4 – M. K. Rust , B. L. Blagburn et al. International Program to Monitor Cat Flea Populations for Susceptibility to Imidacloprid. J Med Entomol. 2018 Aug 29;55(5):1245-1253.

Адвантейдж,  Адвантікс, Elanco  та діагональний логотип є торговельними марками Elanco або її афілійованих осiб © 2021 Elanco та її афілійованi особи. PM-UA-21-0274.


Схожі статті

Коментарі