Шукаємо дім для собак дівчаток


Шукаємо відповідальних та надійних господарів для двох милих собачок Берти (2 роки) та Лани (4-5 років).

Місцезнаходження тварин: Трускавець / Львів. На даний час дівчатками опікується Трускавецька ГО “Мокрий Ніс”, але вони потребують свій дім!

берта

Берта

Дівчинка, стерилізована, вакцинована, від паразитів та гельмінтів оброблена. Красуня бежева з чорним (окрас схожий на малінуа, трошки світліша), вушка стоячі, гладкошерста.

Собака врівноважена, дуже любить компанію інших собак, гарно з ними ладить, чого не можу сказати про котів! Дуже позитивна до людей – не виявляє зовсім ніякої агресії, любить дітей.

Історія Берти не з кращих – її збила машина. Можна припустити, що її вивезли і залишили, оскільки собака не орієнтувалась в машинах і дорогах. Був довгий процес реабілітації і на даний момент, тваринка почуває себе добре! Активна, бігає і радіє життю!


Куратор:
Марія, +380678954473

лана

Лана

Дівчинка, стерилізована, вакцинована. Велика собака, триколірна (чорна з рижим і білим). Характер – спокійна, виросла у вольєрі з іншими собаками, тому себе комфортно почуває, коли є компанія. Гарно охороняє територію, коли знаходиться не на прив’язі, тому віддаємо у вольєр. Дуже добре ладнає з цуценятами.

Не довіряє чоловікам, це відлуння з минулого (припускаємо що її били), зате прекрасно ладнає з дітьми, незважаючи на те, що така велика.

Куратор:
Наталія, +380973752601
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011306175845


Схожі статті

Коментарі