Тварини, занесені до Книги рекордів Гіннеса


Пухнасті та всесвітньо відомі тваринки, які здобули своє місце в Книзі рекордів Гіннеса.

Ці тварини змогли записати своє ім’я в Книзі, хтось завдяки вродженим властивостям, хтось завдяки здобутим навичкам, але всі вони є винятковими в чомусь. Ось приклади деяких тваринок, які досягли запису свого імені в історії.

Найдовший язик

1. Найдовший язик

Нагороду за найдовший язик має самець пекінесу на ім’я Пуггі, довжина язика якого дорівнює 11,4 см. Цей пес живе у Техасі в родині Беккі Стенфорд.

Через свій зовнішній вигляд Пуггі, будучи цуценям, був викинутий з розплідника, коли його забрала родина Стенфордів. А вже через дев’ять років цей дивний пес зміг вписати себе до Книги рекордів Гіннеса як власник найдовшого язика серед існуючих на даний час собак. На фото вище ви можете побачити цю “унікальну” особливість.

Але на жаль така довжина язика заважає нормальному життю собаки. Для прийому їжі власники собаки мусять подрібнювати корм на маленькі шматочки, оскільки під час жування Пуггі одночасно жує свій язик.


Попередній рекорд був встановлений боксером на ім’я Бренді, який мав 43 см язика.

Найбільша кількість тенісних м'ячів у пащі

2. Найбільша кількість тенісних м’ячів у пащі

Собакам дуже подобається гратися з тенісними м’ячами, але навряд чи хтось зможе переплюнути в цьому Огі, 8-річного золотистого ретривера. На даний час цей пес є власником рекорду за найбільшу кількість тенісних м’ячів у пащі – 5 штук. Причому він не просто тримав їх у пащі, а спочатку зібрав, й одночасно тримаючи інші м’ячі.

Найдовший кіт

3. Найдовший кіт

6-річний пухнастик Стіві, що проживає у Ріно, штат Невада, є зареєстрованим найдовшим котом у світі. Стіві породи мейн кун і має довжину тіла в 123 см, від кінчика носа до кінчика хвоста.

Найбільша кількість спійманих фрізбі

4. Найбільша кількість спійманих тарілок / дисків

Майже всі собаки вміють ловити фрізбі, але для Рози, 6-річної метиса лабрадора ретривера та бордер коллі, це стало найулюбленішим зайняттям у житті. Роза може зловити та утримувати у пащі цілих сім тарілок фрізбі (які кидаються окремо, по-черзі). Все почалося з того, що господар побачив як Роза зловила диск та не хотіла випускати його з пащі. Тому він спробував кинути другий диск, що й стало першим кроком на шляху до здобуття цього рекорду.


Найбільший зріст собаки

5. Найбільший зріст собаки

Великий данець Джордж у висоту має цілих 109 см. Цікавим є те, що він є власником одночасно двох світових рекордів: найвищий існуючий собака та найвищий собака за всю історію.

Власник Джорджа навіть створив цілу спільноту фанатів, яких він інформує про повсякденне життя свого улюбленця. Для цього він створив веб-сайт та канал на YouTube. У Гігантського Джорджа навіть є власна книга “Гігантський Джордж: Життя з найбільшою собакою у світі”, яка була опублікована Simon & Schuster.

Найдрібніший собака

6. Найдрібніший собака

Отже, поки ми ведемо розмову про висоту, ще існує найменший песик у світі – Бу-Бу. Це довгошерста самиця чихуахуа, яка довела, що гарні речі завжди даруються у маленьких упаковках.


На зріст Бу-Бу лише 10 см й важить лише 900 грамів. Щоб зрозуміти, наскільки Бу-Бу мініатюрна, просто перегляньте це відео.

Перша тварина з біонічними імплантами

7. Перша тварина з біонічними імплантами

Кіт Оскар є першою в світі твариною, яка отримала біонічні протези кінцівок. Задні лапи Оскара були ампутовані коли він попав під комбайн. Нові протези були встановлені на кінцівках лап, що залишилися. Але нажаль ці біонічні лапи не пристосовані до зовнішнього використання, тому Оскар на даний час є виключно домашнім котом. І він безсумнівно радий тому, що у котів є дев’ять життів.

Лопання надувних кульок

8. Лопання надувних кульок

Лопнути 100 надувних кульок за 44,49 секунди – саме з цього почалася слава Анастасії, джек-рассел тер’єра. Кар’єра Анастасії була настільки успішною, що собачку почали запрошувати на зйомки реклами. На даний час песик проживає у Лос-Анжелесі разом зі своїм власником та тренером Дорі Сіттерлі.

Найстаріший пес

9. Найстаріший пес

Блуві, австралійська вівчарка, є власником світового рекорду за тривалість життя – 29 років та 5 місяців. Власник собаки взяв Блуві цуценям ще у 1910 році й пес прожив на фермі працюючи з худобою приблизно років з 20, а 14 листопада 1939 року Блуві присипили.


Балансування зі склянкою води

10. Балансування зі склянкою води

Світ Пі (Солодка горошинка), метис австралійської вівчарки та бордер-коллі, поставив декілька найдивніших світових рекордів: найбільша кількість кроків вниз дивлячись мордою вперед тримаючи склянку з водою на голові – 10 кроків; найшвидше проходження 100 метрів зі склянкою води на морді – 2 хвилини 55 секунд.

Найголосніше мурчання

11. Найголосніше мурчання

Коли Смоукі в доброму гуморі, то всі про це знають… тобто чують. Цей кіт має свій рекорд в Книзі Гіннеса – його мурчання сягає 67,7 децибел. Проте бували випадки коли мурчання Смоукі сягало 92,7 децибел, що еквівалентно шуму від газонокосилки чи потужного фену для волосся.

Найшвидша поїздка собаки на скейтборді

12. Найшвидша поїздка собаки на скейтборді

Англійський бульдог Тілльман проїхав 100 метрів лише за 19,68 секунд під час проведення Олімпійських ігор у Лос-Анджелесі в 2009 році. Це забезпечило йому світовий рекорд та зробило Тілльмана Тоні Хоком серед собак.


Найбільша кількість собак, що стрибають на скакалці

13. Найбільша кількість собак, що стрибають на скакалці

Собаки Ушіда Гейноуша є зірками Цирку Супер Ван Ван у Японії. 13 собак є власниками світового рекорду за найбільшу кількість собак, що одночасно стрибають через скакалку.

© Права на фото належать Guinness World Records, AP та Wikimedia


Схожі статті

Коментарі