Чи потрібно мовчати про добрі справи?


Зазвичай, так. Але не завжди. У випадку, коли одна людина робить стільки добра, що це шкодить їй особисто та її сім’ї, мовчати не потрібно. А потрібно сказати про це в голос та попросити допомоги.

Знайомтеся – Микола, людина, яка самотужки кормить більше 60-ти собак. Здається, не дуже й багато, в деяких притулках набагато більше голодних тварин, якби не одне АЛЕ. Микола це робить за рахунок власних коштів, яких у нього дуже обмаль, часто відмовляючи собі в їжу та беручи кошти в борг!

Собаки, які ще живі тільки завдячуючи силам (вже останнім!) Миколи та його сім’ї, знаходяться на території одного з підприємств Київської промзони. Керівництво підприємства вже давно збирається розчистити територію від голодних ротів далеко не гуманним способом – отруїти собак – але не роблять цього тільки тому, що їх кормить Микола.

Більшість собак вже дорослі. Прилаштувати їх складно. Грошей на стерилізацію всіх, звісно, немає. Для однієї людини прокормити стільки тварин, а ще й на додачу свою сім’ю – задача дуже складна. Але Микола не може перестати їх годувати. Просто не може. Він знає, що без нього їх чекає тяжка та довга смерть. Але він не просить допомоги. Чому? Йому просто соромно її просити!

Тому допомоги у вас просимо ми! Його тварини зовсім невибагливі. Їм підійде будь-яка поживна їжа – каші, корма, а якщо пощастить, і шмат м’яса ….


Одна людина самотужки не повинна змінювати світ на краще! Це наш спільний обов’язок. Якщо ви готові допомогти Миколі вберегти тварин від голодної смерті чи смерті від отруєння, ви можете пожертвувати скільки можете на рахунок організації Братья Меньшие, яка допомагає Миколі прилаштувати цуценят. Якщо повезе зібрати достатньо коштів, дорослі тварини будуть стерилізовані, що й має бути зроблено в цивілізованих країнах і НЕ ЗА РАХУНОК звичайних пересічних громадян! Також кошти підуть на вакцинацію, лікування та спроби прилаштування тварин. За кожну гривню, перераховану ВАМИ, буде повністю відзвітовано!!!

З матеріалами про тварин в промзоні ви можете ознайомитися тут:
https://www.facebook.com/bratiamenshie/videos/1938118469806894/

______________________________
Рахунок для перерахунку проекту “Братья Меньшие” ось:
https://blago.privatbank.ua/bratiamenshie
______________________________
Сподіваємося, що сьогодні Миколі вдасться нашкребти хоча б на черствий хліб для своїх підопічних …
Друзі, давайте не будемо байдужими і не залишимо Миколу сам-на-сам із проблемою, яку, на справді, зовсім не він повинен вирішувати!
https://www.facebook.com/bratiamenshie/videos/1938118469806894/


Схожі статті

Коментарі