Котик в добрі руки з притулку


НЕ КУПУЙ – ВРЯТУЙ

Це девіз нашого проекту. PetHelp – універсальний каталог тварин з українських притулків, де кожен зможе знайти собі пухнастого друга. Більшість з них вже мала господарів, але вони були зраджені, викинуті на вулицю, залишені напризволяще з тих чи інших причин та потребують допомоги.

кішка варвара

Наразі ми шукаємо дім чарівній дівчинці з київського притулку “Гая”.


Ця прекрасна киця з вдумливим поглядом встигла багато пережити. Вона вже стала комусь непотрібною… “Добрі люди” підкинули її у приватний сектор біля дому, де проживає волонтер притулку Gaia. Жінка попросила допомоги зі стерилізацією та тимчасовою перетримкою кішки.

кішка варвара

Звісно ж після зняття швів Варвару назад на вулицю не повернули, до того ж киця постійно чхала і 10 днів волонтери займались її лікуванням. Далі вона пройшла обробку від паразитів, отримала всі необхідні щеплення. У притулку Gaia ця красуня живе уже 2 місяці. Вона живе у окремій кімнаті, де проходила карантин, але притулок переповнений…

кішка варвара

Ви можете повернути Варварі віру в людей!
Подарувати їй своє тепло та ласку!
Піклуватися про неї кожен день!

А вона точно стане вашою улюбленицею: розважатиме і муркотатиме, гратиметься і даруватиме гарний настрій! Лише погляньте на цю фотомодель!

Контакти координатора Валерії
☎ (097) 562-66-06
☎ (067) 656-84-33


Схожі статті

Коментарі