Якісне та надійне обладнання для акваріумів з Польщі


Представляємо вам обладнання від польського виробника – компанії Diversa.

На даний час асортимент компанії представлений в нашому зоомагазині внутрішніми фільтрами для акваріумів серії Claro.

Diversa Claro це високопродуктивні системи для механічного очищення та аерації води в акваріумі. Серії акваріумних фільтрів Claro 200Claro 300Claro 600 та Claro 1000 забезпечать потреби будь-яких споживачів. Оскільки вони покривають діапазон акваріумів від 40 до 150 літрів. А це найпоширеніші об’єми акваріумів.

Продуктивність потоку води відповідає маркуванню моделі, тобто Claro 300 забезпечує пропускання 300 літрів води на годину.


Внутрішні фільтри Claro оснащені фільтром-губкою, яка є змінною. Вона вільно демонтується завдяки спеціальній системі кріплення, що дозволить вам промити губку для повторного використання. Сама губка виготовлена з матеріалу, що є біологічно нейтральним до середовища в акваріумі. Губка використовується для механічної фільтрації води, але одночасно вона є чудовим середовищем для заселення бактерій, що відповідають за видалення органічних забруднень. Завдяки чому ця губка може додатково використовуватись для біологічної фільтрації води.

Важливою особливістю акваріумних фільтрів Diversa Claro є те, що вони однаково розраховані для роботи в прісноводних та морських акваріумах.

Кожна модель фільтру серії Claro укомплектований набором різних насадок. А це дозволяє вам застосовувати фільтр для різних цілей. Кожен фільтр має декілька режимів роботи в залежності від ваших потреб. Для деталей щодо порядку монтування фільтрів для різних способів використання ви можете ознайомитися з інструкцією, яка йде в комплекті з акваріумним фільтром.

Компанія Diversa гарантує надійність свого продукту, пропонуючи 2-річну гарантію.


Схожі статті

Коментарі