Надзвичайно потрібний аксесуар для власників котів – ДРЯПКА


А ви коли-небудь зіштовхувались з тим, коли ваша кицька роздряпувала меблі, робила зачіпки на вашому килимі, або щось подібне? Або, можливо, вона надає перевагу вашій італійській шафі?

Для вирішення подібних проблем, а також для привчання котів дряпати щось одне й потрібен такий простий аксесуар, як дряпка.

Рекомендується привчати котів до дряпок ще з малого віку. Адже, чим раніше тварина звикне “працювати кігтиками” по дряпці, тим менше шкоди зможе вона вам принести. Не забувайте, що дряпання якоїсь поверхні – це природній інстинкт котів. При дряпання у котів виділяється особлива речовина, якою вони мітять територію.

Наш зоомагазин пропонує вам на вибір великий асортимент дряпок для котів, від найменших моделей до цілих ігрових містечок.


Дряпки відрізняються за наступними характеристиками:

Матеріал дряпки
Сизаль або джут, також іноді зустрічаються інші матеріали чи звичайний канат. Сизаль – це природний матеріал. Як правило, він є більш довговічним. Джут – це також природний матеріал, але через свою структуру він є менш стійким до механічного впливу. Також, в наш час неабиякої популярності дістали дряпки з картону.

Структура та форма
Це може бути дряпка-стовпчик, дряпка з полицями, або цілий комплекс. Все залежить від ваших потреб та простору для розміщення цього предмету. Також існують дряпки-будиночки та дряпки-килимки.

Матеріал покриття основи
Для покриття основи, зазвичай, використовуються плюшеві тканини. Проте іноді можуть використовуватись звичайні тканини, тканини rip-stop, полімерні покриття. Деякі виробники виготовляються дряпки без жодних покриттів взагалі. При цьому, дряпки виготовляються з цільної деревини, а місця дряпання покриваються сизаллю.

Місце встановлення / кріплення
Дряпки можуть ставитися на підлогу (найпоширеніші варіанти). Є спеціальні дряпки, які необхідно кріпити на кутах меблів чи стін. Є дряпки-килимки, які просто розгортаються по підлозі. Деякі дряпки призначені для кріплення до стіни, у вигляді полиць.

На ваш вибір є дряпки Trixie – перевірений часом виробник товарів для домашніх тварин. Також, наші українські виробники презентують свої вироби. Зокрема це дряпки від торгових марок Лорі та Olvina.

Бажаєте придбати дряпку – дзвоніть 063 236-23-77. В наявності є дряпки різних розмірів. Приємні ціні!


Схожі статті

Коментарі