Іграшки для собак Sum-Plast


Гумові іграшки та канати для собак Sum-Plast

Sum-Plast це польська компанія, яка займається виробництво товарів для тварин з гуми та пластмаси. Серед її продуктів: іграшки для собак з цільної гуми, миски та поїлки, аксесуари для кліток, рулетки та інша продукція.

Матеріал, з якого виготовляються іграшки для собак – нетоксичний. Гума має дуже гарні властивості в порівнянні з іграшками інших виробників. Особливий матеріал Sum-Plast стійкий до будь-якого фізичного впливу. Отже вашому песику знадобиться багато часу, щоб “знищити” цю іграшку.

Також, іграшки Sum-Plast не мають характерного запаху гуми. Навпаки, ці іграшки мають приємний аромат ванілі, що є фірмовою ознакою продукції цієї польської компанії.

Ще однією особливістю іграшок для собак Sum-Plast є те, що з ними можна гратися у воді, оскільки особлива гума плаває у воді. А різноманітні кольори не дадуть загубити іграшку на воді.


Ви також маєте можливість замовити продукцію компанії Sum-Plast в інтернет-зоомагазині shop4pets.

Наявність та можливість замовлення певних моделей чи кольорів іграшок просимо уточнювати заздалегідь.

Крім того, у вас є можливість замовляти цю продукцію по каталогу Sum-Plast. Для цього, просто перейдіть по посиланню та завантажте каталог SUM-PLAST Catalog. Оберіть те найменування, яке б ви хотіли придбати та напишіть менеджеру зоомагазину або подзвоніть та залиште своє побажання. При можливості замовлення бажаної позиції, наш менеджер назве вам вартість вашого замовлення та строки доставки (або завозу до зоомагазину).


Схожі статті

Коментарі