Корм Optimeal – міцний імунітет вашої кішки


ЧОМУ ІМУНІТЕТ – ЦЕ ВАЖЛИВО

Кожна кішка має природний механізм захисту організму від хвороботворних мікробів і вірусів. Цей механізм ми називаємо імунітетом. Він багато в чому залежить від того, яке здоров’я дісталося тварині у спадок. Але не варто забувати, що величезний вплив на нього мають і зовнішні чинники:
● ЗНИЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ
● КИСНЕВЕ ГОЛОДУВАННЯ
● ШКІДЛИВІ БАКТЕРІЇ
● РІЗНОМАНІТНІ СТРЕСИ
● НЕСТАЧА ВІТАМІНІВ

Все це здатне значно знизити імунітет вашої улюблениці й негативно позначитися на її здоров’ї.


ОЗНАКИ ЗНИЖЕННЯ ІМУНІТЕТУ У КІШОК:

● збільшення частоти захворювань;
● погіршення стану шкіри і шерсті;
● зміна звичайної поведінки;
● пригнічений стан.


ОДНА З ГОЛОВНИХ УМОВ МІЦНОГО ІМУНІТЕТУ У КІШОК – ЗДОРОВИЙ ШЛУНКОВО-КИШКОВИЙ ТРАКТ.

У травній системі кишечника тварини є корисні та шкідливі для організму бактерії. Представники “дружньої” флори – це біфідобактерії та лактобактерії. Вони допомагають поглинати і перетравлювати їжу, покращують імунну систему, беруть участь у виробництві вітамінів.

Поруч із корисними і потрібними мікроорганізмами у кишечнику кішки живуть ще й штами різних шкідливих бактерій: золотистого стафілокока і кишкової палички, з якими організму доводиться щодня боротися.

У перші дні життя кошеня отримує всі необхідні корисні бактерії разом з молоком матері. Після того як тварина підросла, вони потрапляють у її організм з їжею. Щоб підтримувати кишечник кішки в здоровому стані, її раціон повинен містити всі необхідні поживні і корисні елементи.

Особливо позитивний вплив на мікрофлору кишечника надають корми, які мають у своєму складі пробіотики і пребіотики. Вони сприяють кращій засвоюваності їжі й активно стимулюють життєдіяльність всіх наявних корисних бактерій у кишечнику кішки, сприяючи легкому переварюванню їжі.


Схожі статті

Коментарі