Новий корм на українському ринку – Perfect Fit


Представляємо вам новинку на українському ринку зоотоварів – сухі корми для котів Perfect Fit.

Оптимальний баланс PERFECT FIT
Більше 20 років досліджень харчових переваг котів показали, що коти надають перевагу раціонам з високим вмістом білка та низьким вмістом вуглеводів.

Оптимальний баланс харчових речовин в кормах Perfect Fit повністю відповідає специфічним потребам кішок. А збагачення кормів Perfect Fit вітамінами та мінералами дає кішці все необхідне для повноцінного життя.

Всі корми Perfect Fit містять повний комплекс вітамінів та мінеральних речовин, що забезпечують здоров’я та активність тварини. Вітамін А відповідає за гарний зір, вітаміни групи B сприяють нормальному обміну речовин, вітаміни Е та С зміцнюють імунітет.

Поживний склад корму:
• 45% енергії отримується за рахунок білків
• 35% енергії отримується за рахунок жирів
• 25% енергії отримується за рахунок вуглеводів


Переваги кормів PERFECT FIT

Котам подобається корм Perfect Fit, оскільки творці спеціально потурбувалися про високий вміст сировини тваринного походження в цих раціонах. Відсутність пшеничного глютену сприяє профілактиці алергій та харчової непереносимості навіть найвибагливіших кішок, а додавання спеціальних добавок дає Perfect Fit функціональні переваги перед іншими кормами: Профілактика захворювань серця, Міцний імунітет, Здорове травлення та Зменшення запаху туалету.

Спеціальні інгредієнти Perfect Fit

ДРІЖДЖІ
Натуральне джерело вітамінів групи В та амінокислот.

КАЛЕНДУЛА
Джерело лютеїну – природного антиоксиданту, що підвищує захисні сили організму, а також відповідає за високу гостроту зору в будь-кий час доби.

ЕКСТРАКТ ЮКИ ШИДІГЕРА
Унікальний природний компонент, який допомагає підтримувати здоров’я шлунково-кишкового тракту та покращувати імунітет. Сприяє оновленню клітин, уповільнюючи процес старіння. Зв’язує гази, що утворюються під час розпаду білка в кишечнику, а також сприяє зниженню метеоризму.


НАСІННЯ ЛЬОНУ
Натуральне джерело жирних кислот Омега-3 та Омега-6. Омега-жирні кислоти. укріплюють імунну систему та покращують стан шкіри, шерсті та суглобів. Підтримує стабільність кліткових мембран. Забезпечує еластичність шерсті. Має протизапальні властивості.

ПУЛЬПА ЦУКРОВОГО БУРЯКА
Містить 21,3 % клітковини. Клітковина, що перетравлюється: знижує кислотність кишечника, перешкоджаючи росту патогенних мікроорганізмів; слугує субстратом для росту біфідобактерій, які синтезують окремі вітаміни, в тому числі вітаміни В2 та В6; сприяє гарному засвоюванню заліза; забезпечує оптимальний обсяг фекальних мас.

ЦИКОРІЙ
Цикорій – джерело інуліну, натуральної пробіотичної речовини, що розщіплюється в травному тракті на фруктозу та фруктоолігосахариди. Фруктоолігосахариди слугують поживним середовищем для біфідобактерій кишечника. Вони підвищують рівень їх приживлюваності, підтримуючи баланс мікрофлори та знижуючи газоутворення.

Лабораторія WALTHAM

Корм Perfect Fit був розроблений Науковим центром Waltham. Цей центр відомий, серед іншого, розробкою таких раціонів, як Royal Canin та Advance. Погодьтесь, це потужні бренди харчування для домашніх тварин.


За більш ніж 65 років Waltham став провідним світовим дослідним центром з питань харчування домашніх тварин. Центр Waltham розташований в сільській місцевості в самому серці Англії. Він відповідає всім сучасним стандартам. Центр проводить повний спектр експертиз та досліджень для міжнародної компанії Mars Inc. Центр Waltham співпрацює з багатьма найпрестижнішими університетами та академіями різних країн.

Асортимент кормів Perfect Fit

На даний час, в Україні, асортимент кормів Perfect Fit представлений наступними найменуваннями:
Perfect Fit In-Home, Perfect Fit Pro-Sterile, Perfect Fit Sensitive, Perfect Fit Diva, Perfect Fit Junior та Perfect Fit In-Form

Це все сухі раціони, але це справжній рівень супер-преміум за адекватну ціну.

Всі корми виготовляються в Німеччині. Й до України надходять виключно корми німецького виробництва. А німецька якість – це неперевершена якість відома у всьому світі.


Схожі статті

Коментарі