Taste of the Wild – смак справжньої дикої природи


Taste of the Wild

Роки домашнього життя перетворили наших улюбленців з лютих хижаків на найкращих друзів. Проте, сучасна наука доводить, що у вашої собаки чи кота все ще є ДНК, яке залишилося від диких вовків та котів. Корми торгової марки Taste of the Wild пропонують вашому улюбленцю таку дієту, яка потребується його генами. Корми цієї серії забезпечують вашу тварину природною, збалансованою дієтою, яка б могла існувати в “дикому світі”.

Сьогодні ви можете забезпечити палкі інстинкти своєї собаки чи кота за допомогою кормів Taste of the Wild. Вам на вибір пропонуються різні рецептури:
Pacific Stream з копченим та свіжим лососем
Wetlands Canine зі смаженою дичиною
Southwest Canyon з м’ясом дикого кабана
High Prairie Puppy зі смаженою олениною та м’ясом бізона
Rocky Mountain Feline з м’ясом оленини та копченим лососем

Корми виготовляються зі справжнього м’яса із додаванням фруктів та овочів. Ці беззернові формули забезпечують неперевершене відчуття смаку, високозасвоювану енергію та природні антиоксиданти, які підтримують здорову імунну систему та загальний стан здоров’я організму тварини. Ваші улюбленці жадають смаку дикої природи. Чому б їм її не дати?


Що ж саме робить корми Taste of the Wild особливими

Гарантовані пробіотики – Здорові система травлення та імунна система є край важливими для загального здоров’я вашої тварини. Пробіотики K9 Strain та Viables були розроблені спеціально для використання в кормах серії Taste of the Wild. Їх виробництво здійснюється відповідно до суворих американських стандартів “людського рівня”, що забезпечує високий рівень чистоти та якості продукту. В кожному кілограмі корму Taste of the Wild міститься приблизно 220 мільйонів живих, активних культур, які допомагають підтримувати здоров’я системи травлення та допомагають вашому улюбленцю зберігати активний спосіб життя.

Сушений корінь цикорію – Ця натуральна пребіотична клітковина додається з метою підтримки балансу пробіотичних бактерій в кишечнику, а отже сприяє здоров’ю травлення та засвоюванню поживних речовин.

Жодних злаків – Беззлакові формули гарантують вашому улюбленцю таке харчування, що буде максимально оптимальним для його здоров’я та енергійності.

Печені перепели, запечена качка та копчена індичка – Це все дійсно міститься в нашому кормі Wetlands Canine Formula. Чистий протеїн, обсмажений та закопчений для неперевершеного смаку. Ці інгредієнти пропонують високозасвоюваний протеїн, який допоможе вашій собаці бути завжди в формі та мати міцне здоров’я.

М’ясо бізона та смажена оленина – Це все можна знайти в наших формулах High Prairie Canine та High Prairie Puppy. Чистий протеїн, обсмажений для неперевершеного смаку. Ці інгредієнти є високозасвоюваним протеїном, який допоможе вашій собаці бути завжди в формі та мати міцне здоров’я.

Смажена оленина та копчений лосось – Це дивний смак нашої формули Rocky Mountain Feline. Чистий протеїн, обсмажений для неперевершеного смаку. Ці інгредієнти є високозасвоюваним протеїном, який допоможе вашому коту бути завжди в формі та мати міцне здоров’я.

Свіжий та копчений лосось – Справжне м’ясо лосося є основою нашого корму Pacific Stream Canine. Лосось багатий на Омега-жирні кислоти. Ці інгредієнти є високозасвоюваним протеїном, який допоможе вашій собаці бути завжди в формі та мати міцне здоров’я.

Суміш протеїнів для оптимального амінокислотного профілю – Аміногкислоти є будівельними блоками здорового тіла. Різноманітні джерела протеїну забезпечують те, що для забезпечення потреб вашого улюбленця буде потрібна кількість цих будівельних блоків. Океанська риба забезпечує ще додаткову користь від джерела жирних кислот Омега-3, які є важливими для здоров’я імунної системи, здоров’я шкіри та блиску шерсті.


Антиоксиданти – Антиоксиданти захищають організм вашої собаки чи кішки від руйнівного впливу вільних радикалів. Фрукти та овочі забезпечують натуральні антиоксиданти та гарантований рівень цинку, вітаміну E та селену, що допомагають підтримувати належний рівень клітинного здоров’я.

Омега-жирні кислоти – Омега-6 та Омега-3 жирні кислоти працюють разом задля підтримання здоров’я шкіри та блиску герсті, а також є корисними для міцного здоров’я організму.

Солодка картопля – Це овоч, який перенасичений енергією. Солодка картопля багата на дієтичну клітковину, вітаміни A та C, залізо, кальцій та бета-каротин. Це ідеальне комплексне джерело вуглеводнів, які забезпечують енергією на весь день.

Чорниця та малина – Ягоди насичені міцними антиоксидантами, що допомагають організму тварини підтримувати своє здоров’я з плином життя вашої собаки чи кота.

Помідори та томатні вичавки – Природне джерело антиоксидантів та рослинної клітковини, що сприяють загальному здоров’ю організму.

Хелатні мінерали – Під час процесу травлення, мінерали приєднуються до білків з метою всмоктування в травному тракті. Ми додаємо протеїнати до наших рецептів, щоб допомагати легкому засвоюванню та оптимальному вживанню мінералів.

Нут – Цей компонент міститься в нашій формулі Southwest Canyon Canine. Нут багатий на протеїн, вітаміни та мінерали. Це дуже корисна добавка до корму.


М’ясо дикого кабана – Входить до складу формули Southwest Canyon Canine. Це унікальне джерело протеїну забезпечує амінокислоти, які підтримують м’язи та функції внутрішніх органів.

Суміш протеїнів – Корм Southwest Canyon Canine містить суміш протеїнів, джерелами яких є яловичина, м’ясо ягняти, яйця, м’ясо дикого кабана та свіжа риба. Суміш протеїнів забезпечує оптимальний набір амінокислот.

Овочі та фрукти – Горох, помідори, малина та чорниця є джерелом поживних речовин – нутрієнтів, які підтримують загальне здоров’я тварини.

Очищена вода – Вода, у формі пари, використовується в процесі приготування сухих кормів Taste of the Wild. Ми використовуємо процес очищення води, відомий як зворотній осмос, що є таким самим процесом очищення води, який використовується при приготуванні бутильованої води. В процесі зворотнього осмосу вода під тиском пропускається через спеціальні фільтри, які видаляють мікроорганізми, органічні сполуки та неорганічні речовини. Кінцевим результатом є очищена вода, яка потім використовується у вигляді пари при виробництві кормів Taste of the Wild.


Схожі статті

Коментарі