Зоомагазин П`яточки закривається


Шановні друзі, маємо погану новину для власників тварин на Позняках.

Зоомагазин “П’яточки”, що є роздрібною офлайн гілкою інтернет зоомагазину shop4pets.com.ua, закривається. Зоомагазин було розміщено за адресою м.Київ, вул.Драгоманова, 6А.

Як нам повідомили, виникли певні непорозуміння з власником приміщення, тому було прийнято рішення закрити офлайн зоомагазин за цією адресою.

За цією адресою зоомагазин “П’яточки” проіснував близько двох років. Персоналу вдалося створити хоч й невелику, але дружню группу постійних клієнтів. Це було місце, куди власники тварин могли зайти просто поговорити, розповісти про своїх улюбленців.

Цікавою особливістю на початку 2016 року був “місцевий талісман” – голуб Гага (хоча це був самець). Якось трапилось таке, що собака перегризла крило молодому голубу. Співробітник зоомагазину взяла голуба собі, обробила рану, почала його вигодовувати та лікувати. Через певний час, коли птах став сильнішим та здоровим, він залишався в зоомагазині протягом декількох місяців.


Багато відвідувачів могли спостерігати таку картину – консультант зоомагазину з голубом на плечі. Багато хто тішився з цього. Особливо це піднімало настрій дітям, які іноді заходили, щоб просто подивитися на кумедного птаха.

Найпоширеніше запитання від нових відвідувачів було “Це що, голуб у вас на плечі?”.

Роботі “П’яточок” навіть не завадили чисельні конкуренти, які почали відкривати свої зоомагазини серед новобудов Позняків. Оскільки зоомагазин працював для своїх постійних клієнтів, нових покупців, а також як склад інтернет-магазину.

На даний час, зоомагазин Shop4Pets працюватиме виключно в форматі інтернет-магазину зоотоварів. Проте, для тих людей, які бажають здійснити самовивіз, така можливість зберігається. Забрати товар самостійно можна буде з Троещини, з вул.Радунської, 42/10.


Схожі статті

Коментарі