Власники собак публікують їх фото по шість разів на тиждень


За даними досліджень та опитувань, песики завойовують соціальні мережі своїми фото. Власники тварин створюють навіть персональні сторінки в соціальних мережах для своїх улюбленців. В світі вже налічується багато тисяч сторінок “пухнастих” користувачів.

В середньому, власники собак публікують картинки чи спілкуються про своїх собак в соціальних мережах по шість разів на тиждень.

За даними опитувань, середній користувач мережі Інтернет дивиться відео з песиками чи переглядає фото з собаками по три рази на тиждень.

За приблизними підрахунками, від 4 до 9 відсотків власників собак створюють спеціалізовані сторінки чи групи для своїх улюбенців. Дуже часто це починається з моменту придбання тварини.


Також дослідження показують, що власники собак дуже полюбляють робити селфі зі своїми улюбленцями. Приблизно кожна п’ята фотографія людини, у якої є собака, робиться разом с твариною, інші 15% – з відпочинку чи відпусток, 11% – власники окремо, а 6% – фото страв. Фактично, майже половина користувачів соціальних мереж (приблизно 42%) зробили фото свого улюбленця чи разом з ним заставкою чи аватаркою своєї сторінки. Крім того, близько третини власників собак роблять фото зі своїми улюбленцями як заставки на смартфонах, ноутбуках чи ПК.

Останньою тенденцією стало використання технічних засобів для спілкування зі своїми улюбленцями. За результатами опитувань, приблизно 17% людей спілкуються або спостерігають за своїми песиками по вебкамері під час відряджень, відпусток та навіть з роботи. Зокрема, понад третину цієї категорії осіб складають люди у віці від 20 до 30 років.

На сьогоднішній день, було створено багато продуктів, які допомагають власникам тварин слідкувати за та спілкуватися зі своїми улюбленцями. Сюди можна віднести смарт-годівниці, лазерні іграшки з дистанційним керуванням, роботів-помічників та інші продукти.


Схожі статті