PetHelp: кампанія “В добрі руки по одному”


Організація PetHelp розпочинає новий проект “В добрі руки по одному“. Це новий проект серед притулків для домашніх тварин, суть якого полягає в спрямованому пошуку нових господарів для безпритульних тварин.

Кожного тижня представники PetHelp обиратимуть “героя” цієї кампанії – одну з підопічних тваринок притулку-партнера організації. PetHelp одразу ж попереджає, що багато з цих тварин пережили трагедію розлуки зі своїм господарем або й зовсім ніколи його не мали. Всі тварини мають свої власні вуличні історії: одних викинули на вулицю безвідповідальні особи, інші загубилися бо не змогли знайти дорогу додому, а деякі тваринки народилися на вулиці. Історії цих тваринок дуже драматичні та сумні, але у ваших руках є можливість створити справжній хеппі енд для вашого нового друга!

Кожного тижня PetHelp обиратиме одну тварину з унікальною яскравою історією та присвячувати їй тижневу кампанію в мережі Інтернет та соціальних мережах.

Звичайно ж всі ми розуміємо, що всім допомогти не вийде. Навіть при великому бажанні. Оскільки, проблема безпритульних тварин в Україні занадто масштабна і потребує комплексного та системного рішення. Але сидіти та чекати, поки хтось їм допоможе, теж неправильно. Можна просто не дочекатися.


Давайте когось врятуємо прямо сьогодні?! Дамо комусь шанс прожити затишне та сите життя, під наглядом турботливих очей та ніжних рук!

Наші герої будуть робити все, щоб вам сподобатися. Ви дізнаєтесь їх історію появи в притулку, будете знати про вподобання та характер. Можливо, декому пощастить і для когось ці очі стануть рідними. Знайти дім для однієї тварини – це маленький крок, але саме такими кроками можна наблизитись до глобального вирішення проблеми.

МИ ПОТРЕБУЄМО ВАШОЇ ДОПОМОГИ!
Нам потрібні ваші РЕПОСТИ!!!
Ставте ЛАЙК та ПОШИРЮЙТЕ записи!

Кожного понеділка – нова тварина. В кінці чергового тижня ми будемо звітувати, чи вдалося тварині віднайти своїх господарів. Поширюйте записи або шукайте нового героя у Facebook за тегами #вдобрірукипоодному #вдобрыеруки #помощьживотным #україна

Перша пухнаста подруга вже чекає на свого нового господаря – Анжеліна.

анжеліна

Додаткову інформацію ви можете отримати в групі за посиланням https://www.facebook.com/pethelp.ukr/


Схожі статті

Коментарі