Реклама для зоомагазинів


Портал про тварин “Дивний світ тварин” (сайт wiki4pets.org) пропонує зоомагазинам послугу з розміщення рекламних матеріалів на нашому сайті.

“Дивний світ тварин” це, в першу чергу, тематичний ресурс, на якому публікуються різноманітні матеріали інформаційного та розважального характеру. До нас люди приходять для отримання порад з утримання та розведення домашніх тварин, ознайомлення з товарами для домашніх тварин, а також щоб бути в курсі ситуації на ринку зоотоварів.

Саме тому розміщення реклами для вашого зоомагазину на нашому сайті є дуже вигідним та корисним. Бо всі відвідувачі нашого сайту можуть стати вашими потенційними клієнтами. І це стосується не лише інтернет-магазинів зоотоварів, це буде актуальним навіть й для звичайних стаціонарних зоомагазинів.

Особливо корисним розміщення рекламних матеріалів на нашому сайті буде тим зоомагазинам, які пропонують певні унікальні товари для тварин. Бо ви зможете розмістити свій рекламний матеріал у вигляді статті з оглядом товару чи анонсу. Наші відвідувачі зможуть ознайомитися з вашою пропозицією і можуть перетворитися на ваших покупців, якщо такий продукт буде їм цікавий.


Також ви можете замовити статтю з описом вашого зоомагазину, в якій ви зможете зазначити всі ваші переваги пере конкурентами, ваші унікальні пропозиції та високий сервіс.

Можливо у вас є дисконтна програма. Розмістивши у нас на сайті опис цієї дисконтної програми, ви зможете зацікавити потенційних майбутніх власників ваших дисконтних карток.

Всі матеріали, що будуть опубліковані на нашому сайті, також публікуються в соціальних мережах, що для вас є додатковим джерелом клієнтів.

З повними умовами та вартістю розміщення реклами на сайті “Дивний світ тварин” ви можете на сторінці Реклама на сайті.

Сподіваємося, що наша співпраця сприятиме вашому зообізнесу!


Схожі статті

Коментарі