На Львівщині згорів притулок для собак: Захисники тварин просять допомоги


Тварини, які перебували в притулку, не постраждали!

На Львівщині ввечері 5 лютого дотла згорів єдиний в області притулок для бездомних собак. Про це повідомила прес-служба ДержНС у Львівській області.

Пожежа почалася у неділю, 5 лютого, в 20:40 у притулку для бездомних собак “Милосердя”, який розташований в смт Брюховичі, Львівського району. Загорілася дерев’яна кухня, де готували їжу для собак, а запаси дров, які там зберігалися, сприяли інтенсивному розповсюдженню пожежі.

“На момент прибуття рятувальників вогонь повністю охопив будівлю. Запаси дров, що зберігалися у будівлі, сприяли інтенсивному поширенню пожежі. О 21:06 пожежу локалізували і о 21:16 повністю ліквідували. Будівля була повністю знищена вогнем”, – сказано в повідомленні ДержНС.


У притулку перебувало близько 300 собак. Тварини не постраждали, проте через те, що кухня згоріла, їм немає що їсти.

Мер Львова Андрій Садовий сьогодні заявив, про те, що “місто Львів допомагатиме притулку”.

“Ми маємо амбітні плани, щоб поводження з тваринами у Львові було на високому рівні. Центр, який у нас, наше комунальне підприємство, працює на високому рівні. Безперечно, що потрібен якісний та сучасний притулок. Тому ця біда не залишиться поза увагою міста. Думаю, ми разом знайдемо мудре рішення. Ми є учасниками певних міжнародних проектів по цьому питанню”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Львівське товариство захисту тварин звертається до всіх небайдужих допомогти відновити кухню і придбати кухонний інвентар для тварин. Потрібно: привезти сіно, дрова, вживаний одяг, фінансова допомога для придбання кухонного інвентарю та відновлення будівлі.

Кошти пересилати на рахунок:
Філія Львівське обласне управління АТ “Ощадбанк”
МФО БАНКУ 325796
код ГДРПОУ організації 13807804
Рахунок № 26000300205345
Назва організації – Львівське товариство захисту тварин
prytulok_myloserdia
Картка ПриватБанку
5168 7572 8213 8686
Сай Марина Віталіївна

Джерело: 112.ua


Схожі статті

Коментарі